Het team

Het team van ‘t Blokhuus bestaat uit één directeur, één adjunct-directeur en zeventien groepsleerkrachten. Zij zijn belast met de onderwijstaak en alle daaraan gerelateerde werkzaamheden. Ter ondersteuning van de leerkrachten werken er op onze school drie onderwijsassistenten, Elles van der Loo, Sarah van der Meer en Nikeline Peer. Ook hebben wij een remedial teacher, Klaartje van der Jagt, en een intern begeleidster, José Wuijster – Steenbergen in dienst en beschikt de school over de inzet van een conciërge, Jeroen de Gans en een administratief medewerkster, Henny Voskuilen. Daarnaast krijgen groepsleerkrachten ondersteuning van stagiaires van de opleiding Onderwijsassistent en de pabo (Pedagogische Academie voor Basis Onderwijs).

Annerie, leerkracht groep 3/4

“Werken op ‘t Blokhuus voelt als thuiskomen”

Directie

Jos Berens
033 – 253 48 50 / 06 – 54 28 20 47
directie@blokhuus.nl

Adjunct directeur/intern begeleidster
José Wuijster-Steenbergen
033 – 253 48 50 / 06 – 46 70 62 51
jwuyster@blokhuus.nl

Groep 1A/2A

Ellen Voskuilen
evoskuilen@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe-do

Groep 1B/2B

Annemarie van den Bedem
avandenbedem@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-do

Sarah van der Meer
svandermeer@blokhuus.nl
Werkt op: Woe

Groep 3A

Jule Holland
jholland@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-wo-do

Ellen Voskuilen
evoskuilen@blokhuus.nl
Werkt op: Vrij

Groep 4B/5B

Suzanne Hamstra
shamstra@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe

Judith van Drumpt
jvandrumpt@blokhuus.nl
Werkt op: woe-do-vrij

Groep 4A

Coby Huijskes
chuijskes@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe

Lea Gerritse
lgerritse@blokhuus.nl
Werkt op: Woe-do-vrij

Groep 5A

Mariët Hessels
mhessels@blokhuus.nl
Werkt op: wo-do-vrij

 

Jamilla van Dasselaar
jvandasselaar@blokhuus.nl
Werkt op: ma-di-woe

Groep 6B/7B

Brigit van Altena
bvanaltena@blokhuus.nl
Werkt op: ma-di-woe-do-vrij

Groep 6A

Jacqueline Jalving
jjalving@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe

Marieke Kouwenhoven
mkouwenhoven@blokhuus.nl
Werkt op: Woe-do-vrij

Groep 7A

Lucilla Duijst
lduijst@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe-do

Jamilla van Dasselaar
jvandaselaar@blokhuus.nl
Werkt op: Vrij

Groep 8A

Inge de Vries
idevries@blokhuus.nl

werkt op ma-di-woe-vrij

Jamilla van Dasselaar
jvandasselaar@blokhuus.nl

werkt op: do

Groep 8B

Hans Stoof
hstoof@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe

Marwin van Diermen
mvandiermen@blokhuus.nl
Werkt op: Woe-do-vrij