Het team

Het team van ‘t Blokhuus bestaat uit één directeur, één adjunct-directeur en zeventien groepsleerkrachten. Zij zijn belast met de onderwijstaak en alle daaraan gerelateerde werkzaamheden. Ter ondersteuning van de leerkrachten werken er op onze school vier onderwijsassistenten, Elles van der Loo, Sasja Elderman, Chantal van Ruitenbeek en Nikeline Peer. Gerrit Geurtsen werkt als vrijwilliger en ondersteunt diverse groepen. Ook hebben wij een remedial teacher, Suzanne Hamstra, en een intern begeleidster, José Wuijster – Steenbergen in dienst en beschikt de school over de inzet van een conciërge, Hans de Winter en een administratief medewerkster, Henny Voskuilen. Voor de technieklessen zorgen de vrijwilligers Kees de Bont en Sjaak de Vos. Daarnaast krijgen groepsleerkrachten ondersteuning van stagiaires van de opleiding Onderwijsassistent en de pabo (Pedagogische Academie voor Basis Onderwijs).

Annerie, leerkracht groep 5/6

“Werken op ‘t Blokhuus voelt als thuiskomen”

Directie

Jos Berens
033 – 253 48 50 / 06 – 54 28 20 47
directie@blokhuus.nl

Adjunct directeur/intern begeleidster
José Wuijster-Steenbergen
033 – 253 48 50 / 06 – 46 70 62 51
jwuyster@blokhuus.nl

Groep 1A/2A

Ellen Voskuilen
evoskuilen@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe-do

Groep 1B/2B

Annemarie van den Bedem
avandenbedem@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-do

Sasja Elderman
selderman@blokhuus.nl
Werkt op: Woe

Groep 3

Jule Holland
jholland@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-wo

Manon Kok
mkok@blokhuus.nl
Werkt op: wo-do-vrij

Groep 4

Coby Huijskes
chuijskes@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe

Judith van Drumpt
jvandrumpt@blokhuus.nl
Werkt op: Woe-do-vrij

Groep 5A

Jacqueline Jalving
jjalving@blokhuus.nl
Werkt op: ma-di-woe

 

Mariët Hessels
mhessels@blokhuus.nl
Werkt op: woe-do-vrij

Groep 5B/6B

Annerie Luijmes
aluijmes@blokhuus.nl
Werkt op: ma-di-woe-do

 

Marieke Kouwenhoven

mkouwenhoven@blokhuus.nl

werkt op woe-do-vrij

Groep 6A

Brigit van Altena
bvanaltena@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe-do-vrij

Lea Gerritse
lgerritse@blokhuus.nl
Werkt op: vrij

Groep 7A

Marwin van Diermen
mvandiermen@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe

Jamilla van Dasselaar
jvandasselaar@blokhuus.nl
Werkt op: woe-do-vrij

Groep 7B/8B

Inge de Vries
idevries@blokhuus.nl

werkt op ma-di-woe-vrij

Lea Gerritse
lgerritse@blokhuus.nl

werkt op: do

Groep 8A

Lucilla Duijst
lduijst@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe-do

Ellen Voskuilen
evoskuilen@blokhuus.nl
Werkt op: vrij