Het team

Het team van ‘t Blokhuus bestaat uit één directeur/bestuurder, één adjunct-directeur en zeventien groepsleerkrachten. Zij zijn belast met de onderwijstaak en alle daaraan gerelateerde werkzaamheden. Ter ondersteuning van de leerkrachten hebben wij de luxe van wel vier onderwijsassistenten! Dit zijn: Elles van der Loo, Sasja Elderman, Chantal van Ruitenbeek en Nikeline Peer. Ook hebben wij een remedial teacher, Suzanne Hamstra, en een intern begeleidster, José Wuijster – Steenbergen in dienst en beschikt de school over de inzet van een conciërge, Hans de Winter en een management assistente, Henny Voskuilen. Dennis Peek is onze directeur/bestuurder. Voor de technieklessen zorgen de vrijwilligers en oud-docenten van ’t Blokhuus Kees de Bont, Hans Stoof en Sjaak de Vos.

’t Blokhuus is een opleidingsschool, in samenwerking met de Hogeschool Utrecht. De groepsleerkrachten krijgen ondersteuning van stagiaires van de opleiding Onderwijsassistent en de pabo (Pedagogische Academie voor Basis Onderwijs).

Zorgkader: ’t Blokhuus beschikt over een uitstekend zorgkader. Dat kader bestaat uit een Intern Begeleidster, José Wuijster-Steenbergen, een Remedial Teacher, Suzanne Hamstra. Verder werken we nauw samen met een psychologe NIP, Hanneke Dasler, een logopediste, Denice Ruitenbeek en een ergotherapeute (motorische ondersteuning, schrijfmotoriek, concentratie en werkhouding) Birgit ten Hoven.

Annerie, leerkracht groep 6

“Werken op ‘t Blokhuus voelt als thuiskomen”

Directeur/bestuurder

Dennis Peek
033 – 253 48 50 / 06 – 25 51 01 57
dpeek@blokhuus.nl

Adjunct directeur/intern begeleidster
José Wuijster-Steenbergen
033 – 253 48 50 / 06 – 46 70 62 51
jwuyster@blokhuus.nl

Groep 1A/2A

Ellen Voskuilen
evoskuilen@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe-do

Groep 1B/2B

Annemarie van den Bedem
avandenbedem@blokhuus.nl
Werkt op: Wo-do

Jacqueline Jalving
jjalving@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di

Groep 3

Inge de Vries
idevries@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-wo-do

Ellen Voskuilen
evoskuilen@blokhuus.nl
Werkt op: vrij

Groep 4

Coby Huijskes
chuijskes@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe

Judith van Drumpt
jvandrumpt@blokhuus.nl
Werkt op: Woe-do-vrij

Groep 5

Patricia Blom
pblom@blokhuus.nl
Werkt op: ma-di-woe

Mariët Hessels
mhessels@blokhuus.nl
Werkt op: woe-do-vrij

Groep 6A

Annerie Luijmes
aluijmes@blokhuus.nl
Werkt op: ma-di-woe-do

Marieke Kouwenhoven
mkouwenhoven@blokhuus.nl
werkt op woe-do-vrij

Groep 6B/7B

Brigit van Altena
bvanaltena@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe-do-vrij

Lea Gerritse
lgerritse@blokhuus.nl
Werkt op: vrij

Groep 7A

Rowynn Marshall
rmarshall@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe-do-vrij

Groep 8A

Jamilla van Dasselaar
jvandasselaar@blokhuus.nl
werkt op ma-di-woe-do-vrij

Groep 8B

Lucilla Duijst
lduijst@blokhuus.nl
Werkt op: Ma-di-woe-do-vrij

Het team voor schooljaar 2021-2022

v.l.n.r.: Henny, Suzanne, Mariët, Patricia, Jamilla, Rowynn, Lucilla, Lea, Elles, Brigit, Sasja, Jacqueline, Dennis, Annemarie, Nikeline, Judith, Annerie, Coby, José, Ellen, Hans, Marieke, Inge (Chantal staat niet op de foto).